Про нас

Наші проекти


Фотогалерея

Ми у соцмережах

wikipedia    facebook

Moy mir    Vkontakte


Земляцтва


Партнери

Фотогалерея
ВIННИЧАНИ У КИЄВI
-
-
-
-

привітання з 70-літтям Крижанівського В.П.Земляки на творчому звіті майстрів мистецтв Вінницької області «Благословенна земля, моя Вінниччина»


-
-
-
Засідання організаційного комітету проекту ~Часопис Товариства~
-
-


-
Представники нашого Товариства - М.М. Чорний та В.П. Рябоконь, вітають вінничан та керівництво області та міста, в особі міського голови В.Б. Гройсмана, голови обласної ради Г.М. Заболотного, голови обласної держаної адміністрації М.В. Джиги з Днем міста!««   попередня   ...  1  2  3  4  ...   наступна      »»
Фото дня
Вінниччина
"Чечельницька весна"
Вінничани у Києві
Відродження музею М. Леонтовича, Галина Тарасюк на районній художній виставці разом з працівниками культури Теплицького району
Згадай батьківщину
Віртуальний проект Товариства «Вінничани у Києві» створений для інтеграції київських вінничан, полегшення спілкування між ними, встановлення контакту та нових корисних знайомств. Своїм завданням ми також вважаємо і збереження історії Вінниччини, популяризацію її культурних та духовних надбань, вшанування історичних місць та важливих подій, всісвітньо відомих постатей - вихідців з Вінниччини. Пропонуємо Вам ознайомитись з цікавими матеріалами та історіями, які розміщені за посиланням нижче.
Інтерв’ю
Опитування
Який сувенір ви привозите з Вінничини?
Вінницькі цукерки
Горілку ~Nemiroff~
Вінницькій хрін
~Мед Поділля~
Продукти ~АВІС~
Підписка
Я хочу отримувати останнi новини та цiкаву iнформацiю за цiєю адресою:
Погода
Яндекс.Погода
Яндекс.Погода
»   Новини     »   Персоналiї     »   Контакти     »   Наші фото     »   Запрошення до товариства